
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
013R00689 Black imaging kit, ORIGINAL pentru Xerox C310/C315, 125.000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 2 zile |
Pret promo: 167.43 € (cu TVA 21%: 202.59 €)
861.15 RON (cu TVA 21%: 1,042.00 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 181.36 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox C310 Colour Printer Xerox C315 Colour Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 125000 pagini |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 390 mm |
| Adâncimea ambalaj | 547 mm |
| Înălţime ambalaj | 331 mm |
| Greutatea pachetului | 2,47 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 389,9 x 547,1 x 331 mm (15.3 x 21.5 x 13") |
| Greutate pachet (imperial) | 2,47 kg (5.44 lbs) |

Pret lichidare: 127.00 RON

Pret lichidare: 3.50 RON

Pret promo: 3,080.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 18,964.20 lei fara TVA

Pret promo: 999.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 1,440.41 USD fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)