
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
006R04400 Toner negru HC B225 / B230 / B235, 3k,
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 8 zile |
Pret promo: 77.33 € (cu TVA 21%: 93.56 €)
397.71 RON (cu TVA 21%: 481.23 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 83.76 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox B225 Multifunction Printer Xerox B230 Printer Xerox B235 Multifunction Printer |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Randament pagină toner negru | 3000 pagini |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 99,1 mm |
| Adâncimea ambalaj | 330,2 mm |
| Înălţime ambalaj | 188 mm |
| Greutatea pachetului | 790 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 99,1 x 330,2 x 188 mm (3.9 x 13 x 7.4") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,789 kg (1.74 lbs) |

Pret lichidare: 7.30 RON

Pret lichidare: 6.18 RON

Pret promo: 18,308.83 RON până la 30/06/26
Pret lista: 19,119.71 lei fara TVA

Pret promo: 124.66 € până la 30/06/26
Pret lista: 130.05 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)