
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
106R01525 Toner galben 12000 pag Phaser 6700
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Galben |
| Compatibilitate | Phaser 6700 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner color | 12000 pagini |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 87 mm |
| Înălţime ambalaj | 79 mm |
| Greutatea pachetului | 498,9 g |
| Alte caracteristici | |
| Lungime de ambalaj | 33,8 cm |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |

Pret lichidare: 0.99 RON

Pret lichidare: 435.95 RON

Pret promo: 49.44 € până la 30/04/26
Pret lista: 53.34 EUR fara TVA

Pret promo: 2,730.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 3,111.39 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)