
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
108R01490 Kit mentenanta pentru VersaLink B600, B610, B605, B615
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Kit consumabile |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer Xerox VersaLink C500 Colour Printer Xerox VersaLink C505 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C600 Colour Printer Xerox VersaLink C605 Colour Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | Olanda, Vietnam |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 110 mm |
| Adâncime | 230 mm |
| Înălţime | 55 mm |
| Greutate | 215 g |
| Lăţime ambalaj | 238,8 mm |
| Adâncimea ambalaj | 109,2 mm |
| Înălţime ambalaj | 53,3 mm |
| Greutatea pachetului | 500 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 238,8 x 109,2 x 53,3 mm (9.4 x 4.3 x 2.1") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,499 kg (1.1 lbs) |

Pret lichidare: 280.00 RON

Pret lichidare: 0.25 RON

Pret promo: 4,746.89 RON până la 31/05/26
Pret lista: 5,279.56 lei fara TVA

Pret promo: 180.00 € până la 29/05/26
Pret lista: 214.56 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)