
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
113R00762 Cilindru pentru Phaser 4600, 4620, 4622
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 4 | 3 zile |
Pret promo: 219.68 € (cu TVA 21%: 265.82 €)
1,129.90 RON (cu TVA 21%: 1,367.18 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 237.96 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
| Culoarea produsului | Bej, Negru, Maro |
| Ţara de origine | China, Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 240 mm |
| Adâncime | 410 mm |
| Înălţime | 140 mm |
| Greutate | 2,97 kg |
| Lăţime ambalaj | 234,9 mm |
| Adâncimea ambalaj | 412,7 mm |
| Înălţime ambalaj | 139,7 mm |
| Greutatea pachetului | 2,97 kg |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 236,2 x 408,9 x 139,6 mm |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 234,9 x 412,8 x 139,7 mm (9.25 x 16.2 x 5.5") |
| Greutate pachet (imperial) | 2,97 kg (6.55 lbs) |

Pret lichidare: 3.80 RON

Pret lichidare: 1.98 RON

Pret promo: 151.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 187.14 EUR fara TVA

Pret promo: 201.19 € până la 30/04/26
Pret lista: 235.90 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)