
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
115R00070 Cuptor pentru Phaser 4600, 4620, 4622
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 18 | 8 zile |
Pret promo: 32.66 € (cu TVA 21%: 39.51 €)
167.96 RON (cu TVA 21%: 203.24 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 35.37 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 200 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Înălţime | 245 mm |
| Greutate | 3,56 kg |
| Lăţime ambalaj | 203,2 mm |
| Adâncimea ambalaj | 400 mm |
| Înălţime ambalaj | 247,6 mm |
| Greutatea pachetului | 3,56 kg |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 19,8 x 40,1 x 24,4 mm |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 203,2 x 400,1 x 247,7 mm (8 x 15.8 x 9.75") |
| Greutate pachet (imperial) | 3,56 kg (7.85 lbs) |

Pret lichidare: 0.20 RON

Pret lichidare: 1.50 RON

Pret promo: 63.85 € până la 30/06/26
Pret lista: 465.20 lei fara TVA

Pret promo: 97.00 RON până la 30/06/26
Pret lista: 124.80 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)