
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
013R00686 Drum unit (cilindru) pentru AltaLink B8145, B8155, B8170, 198000 pagin
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 15 | 3 zile |
Pret promo: 200.12 € (cu TVA 21%: 242.15 €)
1,059.77 RON (cu TVA 21%: 1,282.32 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 216.77 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | AltaLink B8145, B8155, B8170 |
| Pachet multiplu | Nu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr de pagini imprimate | 200000 pagini |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 118 mm |
| Adâncimea ambalaj | 570 mm |
| Înălţime ambalaj | 156 mm |
| Greutatea pachetului | 1,36 kg |

Pret lichidare: 9.00 RON

Pret lichidare: 3.60 RON

Pret promo: 72.64 € până la 30/06/26
Pret lista: 73.77 EUR fara TVA

Pret promo: 14,573.64 RON până la 31/05/26
Pret lista: 14,823.48 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)