
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
115R00116 Role transfer pentru VersaLink B7025, B7030, B7035, B7125, B7130, 200k
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 3 zile |
Pret promo: 60.03 € (cu TVA 21%: 72.63 €)
317.87 RON (cu TVA 21%: 384.62 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 65.87 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Pe role |
| Compatibilitate dispozitive | Multifuncțional |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | VersaLink B7025/B7030/B7035 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 430 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Înălţime | 90 mm |
| Greutate | 662 g |
| Datele de ambalare | |
| Tip ambalaj | Cutie |

Pret lichidare: 23.00 RON

Pret lichidare: 7.20 RON

Pret promo: 8,174.49 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,354.41 lei fara TVA

Pret promo: 7,212.77 RON până la 31/05/26
Pret lista: 7,406.96 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)