
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
013R00702 Cilindru ( drum unit ) original pentru VersaLink B410, B415, 75000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 3 | 2 zile |
Pret promo: 83.88 € (cu TVA 21%: 101.49 €)
431.42 RON (cu TVA 21%: 522.02 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 90.86 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox B410 Printer Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 75000 pagini |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cantitate pe cutie | 1 buc. |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | CE, UKCA |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 139,7 mm |
| Adâncimea ambalaj | 400 mm |
| Înălţime ambalaj | 330,2 mm |
| Greutatea pachetului | 1,86 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 139,7 x 400,1 x 330,2 mm (5.5 x 15.8 x 13") |
| Greutate pachet (imperial) | 1,86 kg (4.11 lbs) |

Pret promo: 1.11 € până la 30/04/26
Pret lista: 1.78 EUR fara TVA

Pret lichidare: 2.20 RON

Pret promo: 278.49 € până la 30/04/26
Pret lista: 299.00 EUR fara TVA

Va rugam sa sunati pentru pret
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)