
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
006R04644 Toner black original, high capacity pt VersaLink C620, C625, 25000pg
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 2 zile |
Pret promo: 223.74 € (cu TVA 21%: 270.73 €)
1,184.84 RON (cu TVA 21%: 1,433.65 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 242.35 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | VersaLink C625 |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Tipul de cartuş de cerneală | High (L) Yield |
| Randament pagină toner negru | 25000 pagini |
| Randament pagină toner color | 0 pagini |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 185 mm |
| Adâncimea ambalaj | 95 mm |
| Înălţime ambalaj | 120 mm |
| Greutatea pachetului | 680 g |
| Tip ambalaj | Cutie |

Pret lichidare: 99.00 RON

Pret lichidare: 3.10 RON

Pret promo: 245.00 € până la 29/05/26
Pret lista: 271.10 EUR fara TVA

Pret promo: 105.02 € până la 30/06/26
Pret lista: 106.67 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)