
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
008R13334 Waste toner original pentru VersaLink C625, 170000 pagini
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink C620 Colour Printer Xerox VersaLink C625 Colour Multifunction Printer |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner color | 170000 pagini |
| Culoarea produsului | Gri |
| Cantitate pe cutie | 1 buc. |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | CE, UKCA |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 259,1 mm |
| Adâncimea ambalaj | 403,9 mm |
| Înălţime ambalaj | 150,1 mm |
| Greutatea pachetului | 1,72 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 259,1 x 403,9 x 150,1 mm (10.2 x 15.9 x 5.91") |
| Greutate pachet (imperial) | 1,72 kg (3.8 lbs) |

Pret lichidare: 25.45 RON

Pret lichidare: 0.99 RON

Pret promo: 2,802.55 € până la 30/06/26
Pret lista: 3,325.06 EUR fara TVA

Pret promo: 21.78 € până la 30/06/26
Pret lista: 34.22 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)