
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Link 14201-16 Headset Hookswitch Control for Cisco 79xx
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Electronical Hook-Switch for Cisco IP Phones, 7975G, 7965P, 7946P,7962P, 7942P The Jabra 14201-16 HHC Adapter enables remote Headset Hookswitch Control (HHC*) with Jabra wireless headsets and the latest generation of Cisco Unified IP Phones. This means that users can hear ring tones, answer and end calls, adjust the volume or even mute the call up to 350 ft. away from their desks. The integration of handset and headset allows users to benefit from enhanced mobility and the ability to multitask while on a call. The wireless freedom improves work efficiency and ergonomics throughout the day.
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Compatibilitate | GN 9120 DHSG, GN 93XX (DHSG), PRO 920 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conectori electronici (EHS) | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lungime cablu | 0,925 m |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 150 mm |
| Adâncimea ambalaj | 10 mm |
| Înălţime ambalaj | 150 mm |
| Greutatea pachetului | 40 g |
| Conexiune | |
| Bluetooth | Da |

Pret lichidare: 1,204.80 €

Pret lichidare: 2,150.00 RON

Pret promo: 196.38 € până la 30/06/26
Pret lista: 219.20 EUR fara TVA

Pret promo: 205.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 250.64 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)