
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Link 14201-10 - DHSG-Adapter cord
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 14 | 7 zile |
| 960 | 8 zile |
Pret: 33.70 € (cu TVA 21%: 40.77 €)
173.32 RON (cu TVA 21%: 209.72 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Conector 1 gen | Tată |
| Conector 2 genuri | Tată |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tipul de cablu | Plat |
| Ţara de origine | China |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 80 mm |
| Adâncimea ambalaj | 10 mm |
| Înălţime ambalaj | 200 mm |
| Greutatea pachetului | 70 g |

Pret lichidare: 17.25 RON

Pret lichidare: 139.00 RON

Pret promo: 278.49 € până la 30/04/26
Pret lista: 299.00 EUR fara TVA

Pret promo: 14,328.87 RON până la 30/06/26
Pret lista: 14,963.48 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)