
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (104) - Servere si accesorii (17) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (81) - Diverse periferice PC (51) - Patch cord (1027) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (56) - Conectica si accesorii retea (42) - Cablu retea in rola (16) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (35) - Routere si Sisteme Mesh (123) - Adaptoare si placi de retea (24) - Mouse (207) - Tastaturi (174) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (35) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (72) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (53) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (75) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (265) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (21) - Placi de baza (172) - Placi video (59) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (65) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (50) - Carcase PC (45) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (140) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Webcam PanaCast 20 3840 x 2160 Pixel 30 fps FOV 117gr
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 1 zi |
Pret lichidare: 805.00 RON (cu TVA 21%: 974.05 RON)
- Premium AI-powered 4K Ultra HD video quality - AI-driven Intelligent Zoom keeps you center stage - Intelligent Lighting Optimization for a picture perfect image, wherever you work - Picture-in-Picture for even more impactful presentations - Powerful on-board AI processor improves data security - Integrated privacy cover guarantees privacy when you need it - Built for flexible working. Clips to any monitor. Comes with protective case - Truly plug-and-play. Works seamlessly with all leading UC platforms - USB 3.0 cable (Type C to A) - 1.8m provided - Certified by Microsoft for use with Microsoft Teams and certified by Zoom. The initial certified firmware is version 2.8.7. (available through Jabra Direct)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Aparat de fotografiat | |
| MegaPixel | 13 MP |
| Camera de tip | Cameră video unică |
| Zoom digital | 3x |
| Unghi câmp vizual (FOV) | 117° |
| Câmp vizual orizontal | 90° |
| Câmp vizual vertical | 75° |
| Control PTZ | Da |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Video | |
| Rezoluție video maximă | 3840 x 2160 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 30 fps |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Rezoluții grafice suportate | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Imagine în imagine | Da |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Montarea de tip | Stand |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C | 1 |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Audio | |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 3 |
| Răspuns frecvență microfon | 100 - 8000 Hz |
| Sensibilitate microfon | -37 dB |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | USB |
| Lungime cablu USB | 1,5 m |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 44 mm |
| Adâncime | 90 mm |
| Înălţime | 25 mm |
| Greutate | 136 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 160 mm |
| Adâncimea ambalaj | 130 mm |
| Înălţime ambalaj | 50 mm |

Pret lichidare: 0.59 RON

Pret lichidare: 2.60 RON

Pret promo: 7,812.65 RON până la 31/05/26
Pret lista: 7,923.94 lei fara TVA

Pret promo: 16,600.69 RON până la 31/05/26
Pret lista: 16,885.27 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)