
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Sistem de conferinta Speak2 40 MS cu fir, conectare USB-A si USB-C
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 6 | 2 zile |
| 9 | 3 zile |
| 1117 | 8 zile |
Pret: 107.53 € (cu TVA 21%: 130.11 €)
569.44 RON (cu TVA 21%: 689.02 RON)
Certificari: Microsoft Teams
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Difuzor | Nu |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Anularea ecoului | Da |
| Comutator pornit / oprit | Nu |
| Interval | 2,3 |
| Certificare | Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook |
| Difuzare | |
| Sensibilitate | 83 dB |
| Microfon | |
| Frecvenţe microfon | 150 - 7000 Hz |
| Numarul de microfoane | 4 |
| Microfon silenţios | Nu |
| Conexiune | |
| Conector USB | USB tip-C, USB Tip-A |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nu |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 45 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 mm |
| Înălţime | 33 mm |
| Greutate | 245 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 142 mm |
| Adâncimea ambalaj | 139 mm |
| Înălţime ambalaj | 46,5 mm |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Conținut pachet | Speakerphone (Speak2);Carry pouch;Safety Information and Warranty |
| Detalii tehnice | |
| Perioadă de garanție | 2 An(i) |

Pret lichidare: 5,882.00 RON

Pret lichidare: 0.65 RON

Pret promo: 75.29 € până la 30/06/26
Pret lista: 76.47 EUR fara TVA

Pret promo: 213.00 € până la 29/05/26
Pret lista: 282.16 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)