Office Max Fellowes Air Purifier

Cautare globala

Curs BNR 18-08-2022
  1. EUR (€) = 4.8849
  2. USD ($) = 4.8018
 
↑↓ Coş cumpărături (Gol)

Patch Cord Duplex SC Duplex SC Singlemode, LSZH, Galben, 5m
N123.4CCY5

Cod produs: 7305-5119

Descriere: Patch Cord Duplex SC Duplex SC Singlemode, LSZH, Galben, 5m

Marca: LANmark

UM: buc

Cod CPV: 32421000-0 [Cabluri de reţea]

Cod UNSPSC: 26121609


Disponibil
Cantitate Livrare in
1 1 zi

Pret lichidare: 57.05 RON (cu TVA 19%: 67.89 RON)


Add to cart


Contul meu
Sistem de conferinta Speak 810 MS Bluet...

Pret promo: 418.54 € până la 31/08/22
Pret lista: 475.83 EUR fara TVA


RESIGILAT - Casca EVOLVE 40 UC cu fir, ...

Pret promo: 249.00 RON până la 31/08/22
Pret lista: 72.15 EUR fara TVA

SAL SAL
Copyright © 2007-2022 OFFICE MAX SRL