
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Z313 2.1 Speaker System, 25W RMS (15W + 2x5W), 3.5mm jack
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 35 | 3 zile |
| 142 | 6 zile |
| 2 | 7 zile |
| 7 | 8 zile |
Pret: 55.67 € (cu TVA 21%: 67.36 €)
286.32 RON (cu TVA 21%: 346.45 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Performanță | |
| Canale de ieșire audio | 2.1 canale |
| Puterea RMS | 25 W |
| Peak Music Putere de ieşire (PMPO) | 50 W |
| Utilizare recomandată | PC-ul |
| Culoarea produsului | Negru |
| Controlat de la distanta | Da |
| Tip telecomandă | Prin cablu |
| Amplificator | |
| Dispozitiv de amplificare inclus | Nu |
| Difuzor satelit | |
| Număr de sateliţi | 2 |
| Puterea RMS a difuzooarelor satelit | 5 W |
| Dimensiuni difuzor satelit (l x A x Î) | 81 x 89 x 146 milimetri |
| Greutate difuzor satelit | 240 g |
| Subwoofer | |
| Puterea RMS ( Root Mean Square) a subwoofer-ului | 15 W |
| Număr drivere subwoofer | 1 |
| Dimensiuni difuzor subwoofer (l x A x Î) | 220 x 150 x 228 milimetri |
| Greutate subwoofer | 2,3 kilograme |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Tip de ștecher | Tip C |
| Alte caracteristici | |
| Potrivit pentru utilizare în țară/locație | Europa |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Bluetooth | Nu |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Ieșiri căști | 1 |
| Line-intrare | Da |
| Conectivitate linie intrare | 3.5 milimetri |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 158,8 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 327 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 239,7 milimetri |
| Greutatea pachetului | 3,1 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid utilizator | Da |
| Detalii tehnice | |
| Gama de frecvenţă | 48 - 20000 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |

Pret lichidare: 0.99 RON

Pret lichidare: 0.05 RON

Pret promo: 34.01 € până la 30/06/26
Pret lista: 39.28 EUR fara TVA

Pret promo: 353.04 € până la 30/04/26
Pret lista: 388.93 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)