
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
101R00582 Drum cartridge pentru VersaLink B600/B610/B605/B615, 60000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 7 | 3 zile |
Pret promo: 75.64 € (cu TVA 21%: 91.53 €)
389.05 RON (cu TVA 21%: 470.75 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 81.93 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 60000 pagini |
| Cod OEM | 101R00582 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | Olanda, Vietnam |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 453,9 mm |
| Adâncimea ambalaj | 373,9 mm |
| Înălţime ambalaj | 232,9 mm |
| Greutatea pachetului | 2,03 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 453,9 x 373,9 x 232,9 mm (17.9 x 14.7 x 9.17") |
| Greutate pachet (imperial) | 2,03 kg (4.47 lbs) |

Pret lichidare: 32.00 RON

Pret lichidare: 4.20 RON

Pret promo: 278.49 € până la 30/04/26
Pret lista: 299.00 EUR fara TVA

Pret promo: 10,577.68 RON până la 30/04/26
Pret lista: 11,421.50 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)