
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (327) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (52) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Incarcator retea JUP1420, 20W PD USB-C JUP1420-EN
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 3 | 8 zile |
Pret: 18.80 € (cu TVA 21%: 22.75 €)
99.61 RON (cu TVA 21%: 120.53 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Performanță | |
| Tip încărcător | De interior |
| Compatibilitate încărcător | Universală |
| Tip de sursă de curent | AC |
| Număr porturi USB tip C | 1 |
| Încărcare rapidă | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| Putere USB Redată până la | 20 W |
| Ţara de origine | China |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Managementul energiei | |
| Tensiunea de intrare | 100 - 240 V |
| Curent de intrare | 0.5 A |
| Tensiune ieșire (max) | 12 V |
| Tensiune ieșire (min) | 5 V |
| Adaptor AC de ieşire uzitat | 3 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 41 milimetri |
| Adâncime | 43,5 milimetri |
| Înălţime | 26 milimetri |
| Greutate | 50 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 120 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 98 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 50 milimetri |
| Greutatea pachetului | 90 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 30 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -10 - 65 °C |
| Detalii tehnice | |
| Palet GTIN (EAN/UPC) | 24712795085789 |
| Perioadă de garanție | 2 An(i) |
| Alte caracteristici | |
| Conținut pachet | 1 - JUP1420 20W PD USB-C® Wall Charger |

Pret: 2.67 RON

Pret lichidare: 10.00 RON

Pret promo: 9,314.80 RON până la 31/05/26
Pret lista: 9,474.48 lei fara TVA

Pret promo: 18,500.30 RON până la 31/05/26
Pret lista: 18,763.84 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)